Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Національна академія внутрішніх справ (НАВС) (044) 246-94-91, (044) 520-06-66
м. Київ, пл. Солом'янська, 1  (карта)
http://www.naiau.kiev.ua

має статус «Преміум»інформація підтверджена

Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Академія надає освітні послуги з підготовки фахівців ступенів вищої освіти бакалавра і магістра за напрямами підготовки та спеціальностями «Право», «Психологія» та «Правоохоронна діяльність». Підготовка фахівців здійснюється за денною та заочною формами навчання за державним замовленням – для центральних органів виконавчої влади, а також фахівців у галузі права, психології – за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

В академії на денній та заочній формах навчається понад 15 тис. здобувачів вищої освіти. У її структурі − докторантура та аспірантура, навчально-наукові інститути, інститут післядипломної освіти та інститут кримінально-виконавчої служби, факультети, юридичний ліцей.

Освітній процес і наукову роботу забезпечують 38 кафедр та п’ять профільних наукових лабораторій, у яких працює 71 доктор наук і професор, 369 доцентів і кандидатів наук (докторів філософії).

Тип навчального закладу:Академія
Форма власності:державна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):19800
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:бакалавр, магістр
Кількість студентів:н.д.
Місто:Київ
Рейтинг університетів "Компас" (2013):133 місце
Рейтинг університетів "Webometrics" (2014):49 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

Національна академія внутрішніх справ (НАВС) надає освітні послуги з підготовки фахівців ступеня вищої освіти магістр  в таких галузях знань:

 • Право;
 • Соціальні та поведінкові науки;
 • Цивільна безпека;
 • Управління та адміністрування.
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "ПРАВО"
 • Право
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ"
 • Психологія
СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА"
 • Правоохоронна діяльність

СПЕЦІАЛЬНОСТІ у галузі "УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

 • Публічне управління та адміністрування

Національна академія внутрішніх справ (НАВС) проводить підготовку за такими напрямами:

 • Право

  • Право
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Психологія
 • Цивільна безпека

  • Правоохоронна діяльність

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 23.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
686
Рейтинг: 4.5 з 5 на основі 154 оцінок.

Відгуки про Національна академія внутрішніх справ (НАВС)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yulia Shymeyko
Добрий вечір! А коли день відкритих дверей ? А то в інтернеті ніде не можу знайти) Завчасно дякую!
Slavka Kibush
Чи є державні місця ? І з якими балами ЗНО реально вступити на "Право"?
Uliana Obushko
Доброго дня.Скажіть чи можна вступити на факультет цивільної безпеки з такими предметами:укр.мова математика та біологія?
НАВС
Для Uliana Obushko: Якщо Ви маєте на увазі навчання за спеціальністю "Правоохоронна діяльність" - вступ здійснюється за результатами ЗНО з Української мови та Історії України. Маючи вказані Вами результати ЗНО, Ви можете обрати спеціальність "Психологія". Детальніше - на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/
Коментувати
Настя Харипончук
Які предмети ЗНО потрібні для вступу в цей заклад? дуже хочу тут навчатись))
Nelli
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, хочу вступити на слідчого, наданий моиент навчаюся на факультеті фізичного виховання, закінчую 4 курс, чи маю я змогу навчатися на цьому напрямку?
Nuta Golovko
Чи обов’язково жити в казармі за спеціальністю експерта-криміналіста?
НАВС
Для Nuta Golovko: Здобувачі вищої освіти ступеня бакалавра для Експертної служби МВС України - студенти (не мають спеціального звання "рядовий поліції"), відповідно своє місце проживання визначають самостійно.
Коментувати
Annl
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи є у вас безкоштовні місця на заочній формі навчання для випускників техникумів направлення "Право"?
Nikyluk Sytnyk
Для яких спеціальностей вимагають проживання в казармі?
Yarik Pasichnyk
Які потрібно мати сертефікати зно для вступу в НАВС у 2018 році?
НАВС
Для Yarik Pasichnyk: Детальна інформація майбутнім вступникам до НАВС щодо сертифікатів ЗНО для вступу за кожної спеціальністю - на офіційному веб-порталі у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/
Коментувати
Svetlana Korniychuk
Які потрібно мати сертифікати ЗНО, щоб вступити на юридичний факультет?
НАВС
Для Svetlana Korniychuk: Детальна інформація майбутнім вступникам до НАВС - на офіційному веб-порталі у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/
Коментувати
карина
добрый вечер!подскажите пожалуйста до какого числа сейчас каникулы на втором курсе факультета психологии!спасибо
Андрій Ромашук
Добрий день. Закінчую спортивний ліцей, за видом спорту футбол, спортивний розряд 1 дорослий. Які ЗНО потрібно здавати щоб вступити на поліцейського і чи є державна форма навчання?
НАВС
Для Андрій Ромашук: Детальна інформація майбутнім вступникам до НАВС - на офіційному веб-порталі у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/ Крім того, детально з правилами відбору кандидатів на навчання у вузах зі специфічними умовами навчання, зокрема і у НАВС, Ви можете ознайомитись на Порталі для кандидатів на навчання за адресою https://osvita.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition Зверніть увагу на 3 етап!
Коментувати
Діана
Добрий день. Скажіть будьласка я ще навчаюсь в 9 класікласі, але після 11 хочу піти на поліцейського. І для цього хочу вивчитись в НАВС. Але які прохідні бали в ЗНО і які предмети потрібно здавати? І на кого потрібно вивчитись, щоб потім стати поліцейським? Допоможіть будь-ласка.
НАВС
Для Діана: Детальна інформація майбутнім вступникам до НАВС - на офіційному веб-порталі у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/ Крім того, детально з правилами відбору кандидатів на навчання у вузах зі специфічними умовами навчання, зокрема і у НАВС, Ви можете ознайомитись на Порталі для кандидатів на навчання за адресою https://osvita.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition
Коментувати
Таня Мельничук
Доброго дня! Скажіть які умови вступу для студентів, які мають диплом молодшого спеціаліста спеціальності Право? Які екзамени, на який курс поступають і подібну інформацію?
НАВС
Для Таня Мельничук: Маючи диплом молодшого спеціаліста за напрямом Право, Ви можете стати здобувачем вищої освіти ступеня бакалавра за напрямом підготовки Право: - денної форми навчання - за кошти фізичних чи юридичних осіб - термін навчання 2 роки; - заочної форми навчання - за державним замовленням або за кошти фізичних чи юридичних осіб - термін навчання 3 роки. Умови вступу, вступні випробування - ця інформація буде опублікована на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Всупникам" після затвердження Правил вступу до НАВС у 2018 році. Слідкуйте за новинами.
Таня Мельничук
Це означає, що такий студент начне своє навчання з 3 курсу?
НАВС
Можна назвати це третім курсом, можна першим, але термін навчання 2 для денної і 3 для заочної форми навчання
Коментувати
Марго
Что нужно сдавать на следователя!?И на этой специальности проживание в казарме обязательно или нет!?И что вообще скажете про специальность!?
Аня
Для Марго: На слідство звичайно казарма всі роки навчання. освіта буде юридична. В поліції треба відпрацювати. В магістратуру стаціонар бюджет - тільки відмінники. Про навчання читай нижче пости або навс вк. Десь так.
НАВС
Вищу освіту ступеня бакалавра за напрямом освіти "Право" спеціалізації "Досудове розслідування" можна отримати у навчально-науковому інституті №1 Національної академії внутрішніх справ. У 2017 році для вступу потрібно було надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури, історії України - за державним замовленням. Правила вступу до НАВС у 2018 незабаром будуть опубліковані на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам", слідкуйте за новинами.
Коментувати
Олексій
На який факультет потрібно вступити щоб отримати спеціальність слідчого? Які потрібні сертифікати ЗНО?
НАВС
Для Олексій: Вищу освіту ступеня бакалавра за напрямом освіти "Право" спеціалізації "Досудове розслідування" можна отримати у навчально-науковому інституті №1 Національної академії внутрішніх справ. У 2017 році для вступу потрібно було надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури, історії України - за державним замовленням. Правила вступу до НАВС у 2018 незабаром будуть опубліковані на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам", слідкуйте за новинами.
Коментувати
Daria Lopatyuk
Добрий день! Чи зможу я вступити на правохоронну діяльність як що я я моя інвалідність?
НАВС
Для Daria Lopatyuk: Висновок про придатність до навчання у вузах зі специфічними умовами навчання (зокрема і у НАВС) за обраною спеціалізацією та проходження служби у Національній поліції надає військово-лікарська комісія (ВЛК).
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Чи зможу я після закінчення правового коледжу вступити на спеціальність психологія?
НАВС
Для Анастасія: Після закінчення коледжу вступ за спеціальністю "Психологія" здійснюється лише на загальних підставах за сертифікатами ЗНО. Детальніше - на офіційному веб-порталі НАВС у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/
Коментувати
Nuta
Якщо я буду вступати за кошти юридичних і фізичних осіб, то чи зможу я поступити на експерта-криміналіста,чи тільки курсанти можуть?Чи виходить що я зможу тільки поступити тільки на юридичний факультет?
НАВС
Для Nuta: Отримати вищу освіту ступеня бакалавра за напрямом Право спеціалізація "судова експертиза" або "техніко-криміналістичне забезпечення" можна ЛИШЕ за державним замовленням у ННІ №2 НАВС, в якому, до речі, 29 листопада проводиться День відкритих дверей (https://nni2.naiau.kiev.ua/).
Nuta
А чи обов’язково жити у гуртожитку?
Коментувати
Ангеліна
Підкажіть, як можна отримати безкоштовне навчання?
НАВС
Для Ангеліна: На офіційному веб-порталі академії у розділі "Вступникам" https://www.naiau.kiev.ua/vstupnikam/ у вкладці "Для майбутніх курсантів" ознайомтесь із "Алгоритмом дій кандидатів на денну форму навчання за державним замовленням до Національної академії внутрішніх справ"
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!