Osvita.ua Вища освіта Довідник ВНЗ Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРОЛ)

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРОЛ) (044) 409-27-49
м. Київ, вул. Хорива 1-г  (карта)
http://vmurol.com.ua

(044) 409-27-62, (044) 424-70-08

Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРОЛ)

Тип навчального закладу:Університет
Форма власності:приватна
Рівень акредитації:IV
Вартість навчання на рік (грн.):від 7100 до 11500 (може змінюватися)
Форма навчання:денна, заочна
Кваліфікаційний рівень:молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр
Кількість студентів:34 360
Місто:Київ
Рейтинг університетів "Компас" (2013):183 місце
Рейтинг університетів "Scopus" (2014):95 місце
Рейтинг університетів "Webometrics" (2014):66 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2014):169 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2015):161 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2016):160 місце
Рейтинг університетів "ТОП-200 Україна" (2017):160 місце

Безкоштовне навчання:
Платне навчання:
Післядипломна освіта:
Аспірантура, докторантура:
  
Військова кафедра:
Гуртожиток:
Підготовче відділення:
Курси підготовки до ЗНО:

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.10.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
387
Рейтинг: 3.4 з 5 на основі 114 оцінок.

Відгуки про Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" (ВМУРОЛ)

Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Кафедра "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" НАЙКРАЩА. Добрі викладачі.
lj,hj;tkfntkm
Легко попасть, тяжело уйти .Полгода не могу забрать диплом сына, по которому поступали в вуз. Все завтраками кормят. Бардак еще тот. Хорош для бегунов от военкомов, но не для знаний.
Федор
Завжди в Університеті "Україна" всі бажаючі дійсно вчитися та вдосконалюватись на своєму професійному шляху - мали можливість стати дійсно фахівцями! Викладачі кафедри менеджмента - дуже талановиті, обожнюють свою справу, слідкують за інноваціями! Адміністрація йде на зустріч студентським ініціативам, що дає змогу багатьом розвиватися особисто, розвивати свої лідерські якості, отримувати досвід реалізації соціальних та професійних проектів!
Гость
В университете существует возможность совмещать учебу и работу, что дает положительный результат на практических занятиях. Занятия преподавателей кафедры менеджмента проводятся дискуссионно и в современном русле, могут увлечь и заставить мыслить ( анализировать, учиться принимать решения ) в сложившийся социально-экономической ситуации, как на предприятии, так и в стране. А это бесценный опыт в будущем.
Стас
Прочитал много отзывов . Много слов типа "нравиться" или"не нравиться", крыша красивая, лифты удобные. Никакой конкретики. Или нытье или восторженный бред. У меня только один вопрос. Почем у этого заведения столь низкий рейтинг в 2015 году?
Саша
Здравствуйте, скажите пожалуйста, в коледж Освіта, после 9 классов детей - инвалидов принимают без экзаменов?
Вікторія
У мене в особистому кабінеті статус заяви Рекомендовано до зарахування Де я можу побачити рейтингові списки Івано-Франківської філії Вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"? яка вартість навчання?
Даня
Для Вікторія: Таке ще
Адміністратор
Ви можете побачти себе у списках на сайті http://vstup.info/ та на сайті підрозділу Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном 067 242 3058
Коментувати
Влада
скільки коштує навчатися на журналіста? 2016/2017
Адміністратор
Для Влада: уточніть, будь ласка, форму навчання і назву підрозділу (м.Київ чи філія) більш точну інформацію можна дізнатись за телефоном 044 409 27 62 або 067 504 99 56
Коментувати
алина
скажите пожалуйста, "вступні випробування"они для всех абитуриентов или только для тех кто по льготам?
Адміністратор
Для алина: Відповідно до Умов прийому до ВНЗ вступні випробування складають вступники на 1 курс коледжу на основі базової загальної середньої освіти, вступники на старші курси бакалаврату та молодшого спеціаліста на основі раніше здобутого диплому, вступники на ОКР спеціаліст та ступінь магістр на базі диплому бакалавра. Крім того мають право скаладати вступні випробування вступники на базі повної загальної середньої освіти відповідно до п. VIII. Участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти Умов прийому можуть брати визначені у цьому розділі громадяни http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1351-15/page2
Коментувати
Людмила
Я вчуся на першому курсі по спеціальності соціальна робота. Поки що не помітила нічого поганого, викладачі дуже гарні, якщо слухати і вникати, то все зрозуміло. Було дивно усім моїм однокласникам, що в мене на першому курсі вже була реальна практика (я з робітниками соціальної служби вже допомагала). Спочатку було якось страшно, але дякую Дикій Вікторії Андріївні дуже цікаво. Дякую декану Ірині Борисівні. Ще займаюсь волонтерством, в університеті потужна організація волонтерів. Надіюсь, що буде цікаво і надалі.
Виталий Сидоренко
Найсучасніший та найпровідніший навчальний заклад, здобув паралельно 2 вищі освіти. Дякую!
Nastia Koliada
факультет соціальних технологій супер! вчилась на Соціальній роботі - викладачі і атмосфера дуже класні! багато корисного винесла для життя і працюю у благодійному фонді, в принципі за фахом! дякую за освіту!!
Ирина
Факультет биомед технологий - The Best! Мовчан - вообще шикарная женщина. Спасибо за интересные 4 года)
Oxana Belash
Проучилась здесь год и не жалею! Много вариантов как получить скидку, хорошие преподаватели, интересные мероприятия ) Могла поступить в гос.вуз, но УУ привлек чем то, теперь понимаю, что это к лучшему ) Для меня универ стал моей второй семьей!
Тимур
Я шел туда, чтобы получить знания и опыт, обеспечивающие мою востребованность как специалиста, а в результате 2 года пустой говорильни ни о чем.
Лиля
А я разочарована, сейчас на 3-м курсе учусь и могу сказать, что УКРАИНА далеко не такой прекрасный, как тут описывают, часто задумываюсь над переводом в другой ВУЗ.
Валентина
Хотите хорошего образования - это к нам. Хотите лодыря гонять и ..... - это поступайте в другой ВУЗ.
Ира
Хотите хорошего образования - вам в другой ВУЗ. Уровень плинтуса – это хорошо сказано про этот институт, я бы сказала, что он опустится скоро до ядра планеты!
Саша
Спасибо за организованный день здоровья. Не знаю как другим, а мне здесь нравиться. Если будешь учиться в Университете "Украина" узнаешь, что можно не только учиться, но и интересно и весло проводить время. И главное научат о ЗДОРОВЬЕ думать и другим помогать. Пройдешь проверку на прочность и станешь скаутом.
Люда
Чудовий вуз !! Зрозумілі матеріали, адекватні викладачі. Тільки навчатися потрібно. Є в нас такі, які як сонечко з’являються і вважають, що він пуп землі, і йому повинні вже поставити гарну оцінку. Ми вчимося. Правильно роблять викладачі, що за гарні очі не ставлять Вам оцінки. Вимагають щоб вивчили хоч щось. Потім ці супермени, підходять до нас і кажуть, що "преподы что-то с себя строят, наглые и т.д." погрожують, що вони переведуться у другий вуз. Йдіть, бо нас, студентів які самі навчаються ображають ті викладачі, які таким покидькам всеш ставлять оцінки за "гарні очі". Дуже приємно що таких тут мало.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!