Osvita.ua Середня освіта Рейтинг шкіл України Опубліковано рейтинг шкіл України 2017 року
Опубліковано рейтинг шкіл України 2017 року

Освіта.ua складено рейтинг шкіл України за результатами зовнішнього оцінювання випускників шкіл 2017 року

Опубліковано рейтинг шкіл України 2017 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

За результатами рейтингу, перше місце в Україні посів Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Франка, на другому місці розташувався київський ліцей «Інтелект», третє місце отримав столичний ліцей «Наукова зміна».

Загалом, до першої десятки рейтингу потрапили 5 навчальних закладів з Києва, три навчальних заклади з Дніпра та по одному зі Львова та м. Калуш Івано-Франківської області.

Крім основного рейтингу шкіл України також опубліковані рейтинги шкіл всіх обласних центрів та областей України, а також рейтинги шкіл за окремими предметами зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідно до результатів рейтингу, найкращі результати з української мови і математики показали випускники Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. Франка, з історії України - Путрівського НВК «Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад» з Київської області.

Найкращі результати з англійської мови показали випускники Мокрецького НВК Броварського району Київської області, а учні Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро» показали відмінні знання з біології.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Львівська область. Друге і третє місце посіли Тернопільська та Київська області. Гарні результати тестування отримали також випускники навчальних закладів Сумської, Черкаської та Донецької областей.

Результати ЗНО випускників шкіл обласних центрів країни свідчать про те, що Київ поступився Львову та Тернополю. Трійка обласних центрів України, випускники яких найкраще склали ЗНО в 2017 році, виглядає наступним чином: Львів, Тернопіль і Київ. Серед лідерів за результатами тестування також опинились Вінниця, Житомир та Рівне.

Найгірше склали зовнішнє незалежне оцінювання випускники Чернівецької та Закарпатської областей, а також Херсона та Миколаєва.

Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2017 року оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

РЕЙТИНГ ШКІЛ УКРАЇНИ

Дані рейтингових таблиць відкориговані станом на 13 вересня 2017 року у зв‘язку із виявленою технічною помилкою у розрахунку рейтингового бала окремих шкіл (було помилково враховано випускників шкіл, які не з‘явились на тести). Приносимо вибачення усім користувачам сайту.

Освіта.ua
13.09.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрист
Рейтинг школ и эта галиматья не имеют ничего общего. Вы очень не правы.
Учитель
Цікаво, а що відповість суд на питання: "Яке відношення мають ці рейтинги до рейтингу шкіл?" "Який моральний збиток нанесли певні "діячі" школам, назвавши ці рейтинги рейтингами ШКІЛ??? А недалекі керівники від освіти з совковими замашками почали "розборки" на місцях саме з подачі цих "діячів"!!! Думаю, що позов буде не один. Дайте ще трошки часу, хай освітяни добре вдумаються в цю дурню!
Natalya Terefelska
Рейтинг шкіл? Це рейтинг батьківської спроможності. Рейтинг для репетиторів.
Volodymyr
Біда, загалом, навіть не у рейтингу. Біда у тому, що освітнє керівництво на цей неофіційний рейтинг зреагувало по-радянськи - організаційними висновками, вимогами до адміністрації написати пояснювальні, подати звіти про кількість та якість відвідин уроків тих учителів, учні яких "провалили" ЗНО. Гадаю, доцільнішим було б поцікавитися досвідом тих закладів, які отримали високі результати. А ще ось подумалося, а можливо, навіть не лише досвідом навчальних закладів, а рівнем життя у тих населених пунктах - мотивацію ніхто не відміняв...
добавлю. Скорее
Для Volodymyr: хорошо бы определить уровень жизни семей. В таком случае есть вариант разговора. Но людей, которые способны на бОльшее,чем копирайтинг
Сергей
Вы знаете значение слова "копирайтинг"?
Коментувати
просто вчитель
Якісь дивні рейтинги.Якщо з рейтингом з української мови можна ще погодитися ,оскільки здавали всі випускники,то як визначити рейтинг, наприклад, з англійської мови, де з однієї школи здавав один випускник,а з іншої 40.
Дід
Я не прихильник міністра але заради справедливості зауважу, що до цього " рейтингу" МОН ніякого відношення немає. Цитата: "Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року".
якщо складено,
Для Дід: то існує замовник...
Коментувати
Учитель
У нашій школі ЗНО складали разом із випускниками 11 екстернів, які повністю "завалили" усі тестування. Питання: як тоді порівнювати рейтинг нашої школи із іншими, де екстернів не було???
просто вчитель
Останнім часом все нападають на сільські школи,шо вони не дають належних знань, а передивилася рейтинг і побачила,що багато сільських шкіл за результатами ЗНО обійшли міські спеціалізовані.
Юля
Для просто вчитель: вот и я говорю, что сельский коефициент не нужен.
просто вчитель
Для Юля: Я хоч і працюю в сільській школі,але вас цілком підримую.При вступі не тільки сільський коефіцієнт непотрібний,але потрібно звести до мінімуму пільгові категорії.Головне - це результати ЗНО.
Коментувати
Volodymyr
Одну з учительок спочатку похвалили - за результатами ЗНО її учні отримали оцінки, що стовідсотково відповідають їх річним оцінкам. А коли з’явився рейтинг, про який йдеться у цій публікації - полаяли, бо, бачте, у кінці списку. І постає питання як до всього цього ставитися згаданій вчительці? Адже вона - професіонал, оскільки оцінила навчальні досягнення учнів так, як їх оцінили незалежні експерти. Серед її учнів були ті, що набрали високі бали, отже, навчити може. А ті, хто вчитися не хотів... Пастух зможе привести отару до водопою, але не змусить кожну вівцю пити стільки, скільки потрібно пастуху.
і яка тому альтернатива,
Volodymyr? Або інакше. Який, найбільш адекватний,вихід можна запропонувати в даній ситуації? Адже подібні ситуації не в одній школі, не з однією вчителькою,а вплив мають колосальний. І, до того, вихід варто побачити надто швидно, допоки ця зараза не розповзлася по країні, як павутиння величезного павука.
Volodymyr
Якби ж то я знав, то подався б у депутати ;). А якщо серйозно, то результати освітньої діяльності можуть оцінити лише здобувачі цієї освіти. Ми усі чули про світові рейтинги вишів. От, скажімо, Гарвард у ньому на чільних місцях. Так вага оцінок слухачів у цьому рейтингу якщо і є, то мізерна. Головне у них - це залучення студентства до науково-дослідницької діяльності, кількість винаходів у результаті такої діяльності, кількість зароблених грошей через продаж або впровадження винаходів...
),там,если нет кого ЗА СПИНОЙ,
Для Volodymyr: в депутатах,мало что удаётся пробить.Хотяяяяяя.А подавайтесь.Я на полнейшем серьёзе.Возраст значения не имеет.Был там молоденький толковенький мальчик,и приличного возраста, за 70,интереснейший мужчина.А вот если много таких,,да ещё и договариваться умели бы(в смысле-общий язык находить).Так что-почему бы и ДА?Хотя бы на местном уровне;-).А результат образовательной деятельности способны оценить ВСЕ.То есть всё население государства оценивает РЕЗУЛЬТАТ образовательного процесса,если он организован с умом.И следущее.Вы говорите о результатах деятельности ВУЗов.А здесь пока-результат школ с отобранными детьми.А это далекооо НЕ ВУЗы.Это дискриминация полным ходом.А её последствия на нас и наших детях отобразяться скоро.Дискриминацию ДЕТИ чувствуют особенно и ооочень чутко.
Коментувати
это школы с
ОТОБРАННЫМИ детьми в лидерах. Чухня подобные рейтинги. Полная ГЛУПОСТЬ. ТАк считают люди, работающие в обчных школах. А их - большинство
DR
Рейтинг потрібен хоча б для того, щоб зрозуміти в якому стані наша середня освіта. Особливо під час старту "освітньої реформи". Дуже відверті думки викликає рейтинг областей. Львів порадував, обійшли Київ - молодці, тут, мабуть, і "бабло" не помогло.
СоняНот
А чи є толерантним порівняння елітних шкіл з вибраними дітьми і звичайних із "зібраними" учнями?
Anna
Для СоняНот: это нужно для того чтобы умные ученики знали какую школу выбрать)))
Еко
Для СоняНот: Рейтинг потрібен для того, щоб розумні учні знали, яку школу НЕ вибирати :-)))
Коментувати
Капец
Рейтинг -это хорошо.Но а как же слово Лильки об отмене рейтингов????
Маруся
Для Капец: да плевать все хотели на ее слова))))))
Коментувати
Вчитель
В цілому рейтинг нехай буде, це навіть добре, щоб порівняти себе з іншими, але коли директорів заставляють давати письмові пояснення за учнів, що не склали ЗНО ще й пропонувати покарання для вчителя, учень якого не склав ЗНО - ось шедевр чиновників! Орієнтуємось на Європу! В якій країні ще таке є?!
Volodymyr
Для Вчитель: Одну з учительок спочатку похвалили - за результатами ЗНО її учні отримали оцінки, що стовідсотково відповідають їх річним оцінкам. А коли з’явився рейтинг, про який йдеться у цій публікації - полаяли, бо, бачте, у кінці списку. І постає питання як до всього цього ставитися згаданій вчительці? Адже вона - професіонал, оскільки оцінила навчальні досягнення учнів так, як їх оцінили незалежні експерти. Серед її учнів були ті, що набрали високі бали, отже, навчити може. А ті, хто вчитися не хотів... Пастух зможе привести отару до водопою, але не змусить кожну вівцю пити стільки, скільки потрібно пастуху.
Для Volodymyr
Про що я і кажу: в чому вина вчителя, що учень погано написав? Один напише просто супер, а інший - не склав. То що ж виходить, що цей же вчитель одному шептав на вухо, а іншому казав:"Ти не слухай". Повний маразм. І звідки іде цей маразм? І в чому вина вчителя? І. взагалі, де ще таке є?
Коментувати
Nore
А обіцяли відмінити рейтинг.......Обіцянки - цяцянки.......
ольга
Питания до нашого міністра! Були обіцянки відмінити рейтинг шкіл і що ми бачимо.?
DR
Для ольга: «Я абсолютна противниця рейтингування шкіл за результатами ЗНО, адже це оцінювання створене для перевірки знань учня, але не відображає прогрес школяра у навчальному закладі.» (Гриневич)
trebunskihev
Тут ви зможете скачати всі календарні плани з фізики 7-11 класи 2017-2018 н.р. за новою програмою у форматі doc (стандарт, академічний, профільний рівень) https://v4itel.pp.ua/
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!