Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про проведення VI Всеукраїнської інтерактивної науково-практичної конференції

Про проведення VI Всеукраїнської інтерактивної науково-практичної конференції

Лист ІМЗО № 21.1/10-1788 від 04.09.17 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 21.1/10-1788 4 вересня 2017 року

Ректорам (директорам) обласних закладів
післядипломної педагогічної освіти

Про проведення VI Всеукраїнської
інтерактивної науково-практичної конференції

Повідомляємо, що відповідно плану роботи МОН України з 25 вересня по 26 жовтня 2017 року буде проведено VI Всеукраїнську інтерактивну науково-практичну конференцію на тему «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу».

Організатори заходу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Метою конференції є об'єднання зусиль учених і практиків різних регіонів України, які ведуть наукові та прикладні дослідження з обговорюваної  проблеми, для вироблення спільної стратегії у створенні електронних засобів навчання.

Напрями роботи інтерактивної конференції:

1. Теоретико-прикладні основи побудови і функціонування мультимедійних програмних засобів.

2. Перспективи та проблеми створення електронної соціальної навчальної Інтернет-мережі.

3. Модернізація системи науково-методичного забезпечення використання навчального контенту в ЗНЗ.

4. Презентація практичних розробок із застосування електронного контенту в освітньому середовищі.

Робоча мова конференції українська.

У ході проведення заходу розглядатимуться проблеми створення, популяризації та практичного використання електронних навчальних засобів та наповнення їх якісним освітнім контентом, планується обговорення його особливостей, якості й доступності для використання, відповідності програмовим вимогам, уніфікованості, інформативності тощо.

Умови участі в конференції.

Конференція проводиться в інтернет-офлайн форматі (заочна участь) (25 вересня - 25 жовтня 20 І 7 року), обговорення - у постерному режимі (з 19 по 25 жовтня 2017 року). Підсумкове пленарне онлайн-засідання відбудеться 26 жовтня 2017 року о 10.00.

Форми участі у конференції: стаття, тези, відеовиступ, повідомлення, презентація, онлайн-виступ тощо.

Для участі в заході просимо надіслати заявки до 18 жовтня 2017 року згідно із додатком 1, матеріали згідно із додатком 2 на е-mаіl: do.rоірро@ukr.net з поміткою «Інтерактивна конференція».

Матеріали конференції будуть розміщені з 20 жовтня 2017 року на сайті Рівненського ОІППО (http://roippo.org.ua) у розділі «Конференції». За результатами конференції буде створено загальнодоступний електронний ресурс. За бажанням авторів статті, оформлені відповідно до вимог ВАК, будуть надруковані у науково-методичному журналі «Нова педагогічна думка».

Із 20 жовтня 2017 року буде відкрито обговорення матеріалів інтерактивної конференції на тематичному форумі веб-порталу «Освіта Рівненщини».

Учасники, які надіслали тези, статті, відеовиступи, презентації або взяли участь у підсумковому пленарному онлайн-засіданні отримають сертифікати.

Інструкції щодо трансляції підсумкового пленарного онлайн-засідання та онлайн-виcтупів учасників конференції будуть надіслані додатково на зареєстровані електронні адреси.

До участі в заході запрошуються працівники органів управління освітою, методичних служб, науковці та учителі, інші зацікавлені особи. Просимо довести дану інформацію до педагогічної спільноти регіону та сприяти їх участі у конференції.

Координатори підготовки і проведення конференції:
Вєтров Іван Васильович, тел. (0-362) 64-96-69.
Басараба Наталія Анатоліївна, тел. (0-362) 64-96-64.

Відповідальні за технічне забезпечення:
Лимич Максим Андрійович, тел. (0-362) 64-96-64.
Новак Юрій Петрович, тел. (0-362) 64-96-64.

В.о. директора        Ю. І. Завалевський

Освіта.ua
04.09.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Школи отримають кембриджські підручники Підручники з англійської британських видавництв набрали більшість голосів учителів початкової школи
Навчальні заклади отримали перші результати ДПА УЦОЯО визначив результати ДПА з семи предметів за рівень повної загальної середньої освіти
МОН: експертиза підручників виявила факти дискримінації Більшість українських дітей не можуть знайти у підручниках віддзеркалення себе
У МОН анонсували початок роботи пришкільних таборів У відомстві очікують, що влітку пришкільні табори працюватимуть на базі 60% шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!