Osvita.ua Освіта за кордоном Українці зможуть стажуватись у Канаді
Українці зможуть стажуватись у Канаді

Програма доступна в більш ніж 60 університетах Канади і включає відповідні витрати

Українці зможуть стажуватись у Канаді

Українські студенти зможуть брати участь у дослідницькому стажуванні в Канаді у межах Програми Mitacs Globalink Research Internship. Відкриття програми відбулось у столиці України.

Передбачається, що щороку, з травня до вересня, до 35 учасників з України, які пройдуть відбір, упродовж 12 тижнів стажуватимуться під керівництвом викладачів канадських університетів.

Дослідження відбуватимуться з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук. Під час подання заявки студенти зможуть обрати до 7 дослідницьких проектів, які надають канадські вчені.

«Сьогодні Україна приєдналася до такої цікавої та корисної програми, учасниками якої вже є студенти з 9 країн світу, зокрема, Австралії, Франції, Німеччини. Програма є дуже важливою для українських студентів, адже вони зможуть отримати та покращити компетентності в дослідницькій діяльності, а також відчути чудову атмосферу та культуру Канади», – зазначив заступник міністра освіти і науки Роман Греба під час церемонії відкриття програми.

Програма стажування доступна в більш ніж 60 університетах Канади. Вона включає не лише роботу над спільним проектом, а й переліт, стипендію, медичне страхування, можливість відвідувати заходи з професійного розвитку тощо.

Освіта.ua
05.09.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!